П’ятирічного героя нагородили на Черкащині

Керівництво Чорнобаївського районного підрозділу ДСНС нагородило п’ятирічного Тараса Мірясєва, який врятував свого дідуся від пожежі.

Повідомляє “Про Все”.

Нагадаємо, 14 січня у будинку, у якому Тарас проживав разом з батьками та 80-річним дідусем, сталася пожежа. Подія сталася вранці, коли батьків не було вдома. Хлопчик, прокинувшись від диму, в одній із кімнат будинку помітив вогонь. Сповістивши дідуся про пожежу, він допоміг старому та немічному чоловікові покинути задимлений будинок.

Організувавши малому герою екскурсію, співробітники ДСНС показали йому пожежні машини, пожежно-технічне обладнання та озброєння за допомогою якого вони ліквідовують надзвичайні події.

Впродовж майже двох годин Тарас роздивлявся та знайомився із підрозділом, оглядаючи рятувальну техніку, приміряючи бойовий одяг і спорядження. Особливе захоплення у малюка визвав пожежний автомобіль.

Наприкінці зустрічі керівник підрозділу на згадку про відвідини та у якості подарунку за мужній вчинок подарував малюку спеціальну навчальну літературу, іграшки, сувенірну продукцію та солодощі.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *