Пакт заради молоді розпочав програму заходів на Черкащині та об’єднав місцевих роботодавців із молоддю

25 квітня у Черкасах CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ», UNFPA, Фонд ООН в галузі народонаселення та Міністерство молоді та спорту України провели регіональний Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ».

Захід пройшов у рамках ініціативи «Український Пакт заради молоді-2020» відбувся за підтримки Черкаського обласного центру зайнятості, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації та Черкаського молодіжного ресурсного центру.

Метою Форуму було посилення діалогу між молоддю та роботодавцями заради кращого працевлаштування молоді та розвитку країни. За результатами соціологічного дослідження “Молодь України-2018”, 36,6% молодих людей визнали “побудову кар’єри” як найбільш бажане досягнення у житті. В той же час, третина опитаних випускників ЗВО вважає, що має недостатній рівень знань та навичок  для працевлаштування.

Тарас Деркач, Координатор Career Hub Центру «Розвиток КСВ» відкрив захід та ознайомив присутніх з роботою Центру та партнерів у напрямку кар’єрного розвитку молоді, зокрема, з результатами та досягненнями Пакту за останні 3 роки.

blank

“Форум розширює можливості кар’єрного росту молоді. Це майданчик, де молоді люди знайомляться із компаніями. Для цього заходу ми створили навіть спеціальні візитівки для хлопців та дівчат, щоб вони обмінювались ними з HR-ми тих компаній, які надихнули їх своїми пропозиціями”, – говорить він.

Юлія Новак, Радниця з питань молоді та ВІЛ в UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, звернулася до місцевих партнерів і компаній із подякою.

«Якщо ви тут, це означає, що ви небайдужі до розвитку свого міста і вбачаєте в молоді ті перспективи та інвестиції, які ви можете зробити вже сьогодні заради кращого майбутнього”, – зазначила вона.

В рамках заходу відбулось урочисте підписання Пакту заради молоді-2020 компаніями Reikartz Hotel Group та Черкаським обласним управлінням АТ «Ощадбанк». Для місцевих компаній було проведено семінар про те, як ефективно залучати покоління Z, як зберегти ментальне здоров’я співробітників та запровадити дружній до сімей підхід в організації. Також, компанії Альфа-Банк Україна, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Укрпошта, Reikartz Hotel Group, Ощадбанк, Черкаський міський центр зайнятості та Молодіжний ресурсний центр презентували свої програми кар’єрного розвитку для молоді.

blank

Вперше на Форумі було організовано інноваційній формат вирішення бізнес-кейсів B2Y Challenge. Молоді учасники та учасниці у командах працювали над вирішенням завдань від HR-менеджерів/ок з компаній, генерували нестандартні ідеї та презентували власні рішення. Найкращі учасники з цих команд отримали подарунки від організаторів. На завершення форуму молодь взяла участь у майстер-класі “Створення резюме та підготовка до співбесіди”.

Форум став відправною точкою для початку впровадження Пакту заради молоді в Черкаській області. Наступними кроками будуть відкриття тренінгових програм для молоді “Skills Lab: успішна кар’єра” та “Skills Lab: власна справа”, а також запрошення нових компаній до співпраці.

Детальніше про ініціативу Пакту читайте на сайті – careerhub.in.ua/pact-for-youth-2020
_________

Довідково:

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». 

Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молоді. Підписуючи документ, топ-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 700 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 50 000 місць для стажування та першої роботи молоді, сприяти умови для забезпечення менторською підтримкою 1000 молодих людей до 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *