Патріотичний велорекорд встановлять у Чигирині

Рекорд України встановлять у перший день фестивалю VIRA FEST у Чигирині! Уже в цю суботу, 3 червня, гості фестивалю VIRA FEST встановлять новий рекорд України на особливому патріотичному ровері! Стартує встановлення рекорду на центральній фестивальній площі Чигирина з 15 години.

Інформує “Ремарка”.

– Цього року проводимо одразу кілька подій, які пов’язані із велосипедним спортом, – коментують організатори – активісти Громадянського руху «За процвітання Черкащини». – Хочемо залучити до велоруху якомога більше людей і продемонструвати, що ровер – це дійсно круто! Генеральним партнером встановлення рекорду стала компанія «СОКАР ПЕТРОЛІУМ», що представлена в Україні мережею заправок SOCAR. Керівництвом компанії було прийнято рішення про підтримку заходів, спрямованих на популяризацію здорового способу життя та розвиток спорту.

Відтак, 3-го червня ознаменується цілим рядом заходів, пов’язаних із велоспортом. Ранок першого дня фестивалю VIRA FEST розпочнеться зі старту велопробігу «Черкаси-Чигирин». Співорганізатором дійства стала громадська організація «Федерація велосипедного спорту Черкаської області».

Збір учасників відбудеться у Черкасах, о 9 ранку, на заправці SOCAR, що за адресою:  вул. Надпільна 226/1. Учасники велопробігу проїдуть до резиденції Богдана Хмельницького, що в Чигирині. Протягом велоподорожі за учасниками слідкуватимуть швидка допомога та патрульна поліція. Телефон для реєстрації: (073)071-60-94 (оператор life).

А вже о 13:00 у Чигирині розпочнуться велозмагання для дітей «Малий ровер». До участі запрошують дітей з 4 до 14 років разом із батьками. За перемогу у міні-чемпіонаті VIRA FEST учасники отримають призи.

Позмагатися на роверах зможуть і дорослі. Змагання за грошовий призовий фонд стартують о 14.00. Переможець отримає 1000 гривень, за друге і третє місце велосипедисти отримають 500 та 250 гривень відповідно.

Фестиваль VIRA FEST відбудеться за ініціативи Громадянського руху «За процвітання Черкащини». Потужними співорганізаторами фестивалю VIRA FEST виступили Черкаська облдержадміністрація, Чигиринська районна державна адміністрація та Чигиринський міськвиконком.

У програмі фестивалю VIRA FEST цього дня також: конкурс духовної пісні, показові виступи Федерації виступи Золотого Голосу Грузії в Україні Шмагі Тагіашвілі та гурту «Тінь Сонця». З повною програмою можна ознайомитися ТУТ.

 Фото http://remarka.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *