Патрульні навчали черкаських школярів дорожних правил

Охоронці порядку і далі продовжуть навчати дітей ”дорожній грамоті”. Цього разу патрульні зустрілись із дошкільнятами садочку № 31.

Інформує “ЧеркасиLIVE”. 

Діти з нетерпінням чекали зустрічі з патрульними, які не лише розповіли про правила безпеки на дорозі, а й провели разом заняття в ігровій формі.

Інспектори моделювали різні ситуації, в які найчастіше потрапляють маленькі пішоходи. Діти відповідали на запитання і розповідали, як правильно переходити проїжджу частину дороги, де, згідно з правилами, мають знаходитися неповнолітні в салоні машини, які сигнали подає світлофор та регулювальник на вулицях міста. Потім вартові правопорядку дозволили дітлахам посидіти в службовому авто, понатискати на кнопки, які подають спецсигнали та ознайомитися з ознащенням патрульного автомобіля. Зустріч була веселою і корисною.

Наступним закладом, куди завітали патрульні — дитячий табір відпочинку «Мальва». Шкільні офіцери розповіли малим черкащанам про основні правила дорожнього руху, яких мають дотримуватися діти. Юні екологи були, особливо допитливі, цікавилися роботою патрульних поліцейських, як працюють світлофори зі звуковими сигналами та що потрібно знати, аби стати у майбутньому справжнім поліцейським.

На згадку про зустріч офіцери подарували відпочивальникам посібники 1000 та 1 поворот та взяли участь у конкурсах, які підготували для них діти.

Черкаські шкільні офіцери й надалі будуть проводити профілактичні заходи для дітей. Але і дорослі мусять не залишатись осторонь, і щоразу робити нагадування дітям про правила особистої безпеки на дорозі.

Фото http://live.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *