Педагогів черкаської школи навчили працювати з обдарованими дітьми (ФОТО)

У Черкаській спеціалізованій школі №3 завершився психолого-педагогічний семінар «Обдарована дитина». Він ознайомив педагогів із характерними особливостями обдарованих дітей, довів необхідність створення якнайсприятливіших умов для всебічного розвитку дітей, налаштував на активну взаємодію, взаєморозуміння, узгодження діяльності всіх учасників навчально-виховного процесу. 

Про це йдеться на сайті навчального закладу.img_7899

Під час роботи педагоги зосередили увагу на основних аспектах обдарованості, виокремили особистісні проблеми обдарованих дітей, розглянули фактори готовності вчителів до роботи з обдарованими дітьми.

У тренінговій формі в групах були відпрацьовані шляхи оптимізації навчально-виховного процесу, окреслені напрями роботи педагогів з обдарованими дітьми та принципи педагогічної творчості вчителя, реалізація яких сприяє творчому розвитку особистості.

За підсумками роботи семінару будуть узагальнені новітні підходи до роботи з обдарованими дітьми та надані методичні поради педагогам, які вони зможуть використовувати під час навчально-виховної діяльності.

img_7903

Фотоkiev.all.biz, школа №3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *