Педагоги Черкащини навчалися «вихованню характеру» у тренерів із США

У Черкасах відбувся міжнародний семінар-тренінг «Виховання характеру», який зібрав педагогічних працівників з різних куточків Черкаської області. Долучилися учителі, методисти, вихователі дитячих садочків. Організували захід на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Інформує “Про Все”.

Тренерами на семінар завітали викладачі із США: доктор філософії, координатор міжнародних проектів Джон Кук та координатор міжнародних проектів Чарльз Ландрет. Вони мають багатий досвід у викладанні семінарів щодо формування характеру дітей, спілкування у сучасному світі та виховання толерантного ставлення до всіх. Тому спілкування на семінарі вийшло дуже позитивним, а головне, як відзначали всі присутні, корисним для педагога, який працює із сучасними учнями.

– Такий захід є не першим із семінарів на духовно-моральну тематику, організованих інститутом, – зазначає ректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Чепурна. – Оскільки  освіта є одним із основних чинників у відтворенні інтелектуальних та продуктивних сил суспільства, розвитку духовної культури народу, ми повинні виховувати моральні цінності у наших дітей такі, щоб завтра спокійно жити у духовно багатому суспільстві.

Всі учасники тренінгу отримали подарункові набори навчально-методичної літератури, яка стане гарним додатком у роботі учителя, вихователя щодо виховання цінностей характеру в сучасної дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *