Педагоги Черкащини навчалися «вихованню характеру» у тренерів із США

4-6 жовтня у Черкасах відбувся міжнародний семінар-тренінг «Виховання характеру», який зібрав педагогічних працівників з різних куточків Черкаської області. Долучилися учителі, методисти, вихователі дитячих садочків. Організували захід на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.
Повідомляє “Прочерк”.

 

Тренерами на семінар завітали викладачі із США: доктор філософії, координатор міжнародних проектів Джон Кук та координатор міжнародних проектів Чарльз Ландрет. Вони мають багатий досвід у викладанні семінарів щодо формування характеру дітей, спілкування у сучасному світі та виховання толерантного ставлення до всіх. Тому спілкування на семінарі вийшло дуже позитивним, а головне, як відзначали всі присутні, корисним для педагога, який працює із сучасними учнями.

«Такий захід є не першим із семінарів на духовно-моральну тематику, організованих інститутом, – зазначає ректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Чепурна. – Оскільки  освіта є одним із основних чинників у відтворенні інтелектуальних та продуктивних сил суспільства, розвитку духовної культури народу, ми повинні виховувати моральні цінності у наших дітей такі, щоб завтра спокійно жити у духовно багатому суспільстві».

Всі учасники тренінгу отримали подарункові набори навчально-методичної літератури, яка стане гарним додатком у роботі учителя, вихователя щодо виховання цінностей характеру в сучасної дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *