Перекриту черкаську дамбу облюбували велосипедисти та любителі селфі

Ремонт Черкаського мосту звісно ж створив серйозні незручності мешканцям області. Про це у Facebook написав черкаський фотограф Анатолій Штока, відомий під псевдонімом Мандрівник.

“Тут не позаздриш. В часи, коли рух через міст припинений задля проведення ремонтних робіт, дамба порожніє. Дуже незвично бачити її без нескінченого потоку транспорту, не чути гуркоту вантажівок, вдихати, знаходячись на ній, чисте, без смогу, повітря”, – йдеться в повідомленні.

Але попри незручності для водіїв (палиця, як відомо, з двома кінцями), дехто знайшов у цьому вигоду. Дамбу в цей час не можна назвати пустою. Вона стає місцем паломництва велосипедистів, скейтбордистів, аматорів роликів. Не нехтують в цей час дамбою фотографи-пейзажисти і портретисти, а також аматори селфі (куди без них). Бо саме в цей час тут можна реалізувати свої найсміливіші проекти.

Відсутність транспорту гарантує безпеку (ну майже гарантує) і збільшує кількість вигідних ракурсів, а відсутність вібрації дорожнього полотна збільшує кількість якісних кадрів. Та й просто погуляти тут цікаво в незвичній обстановці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *