Перемогу на Міжнародному фестивалі перукарського мистецтва, моди і дизайну святкували черкащанки

Фінал XIV Міжнародного фестивалю перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий янгол» & Світовий Чемпіонат «CupInternational» пройшов у Києві, повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

В Чемпіонаті брали участь представники України, Німеччини, Італії, Бельгії, Сан-Марино, Ірландії, Румунії, Туреччини та інші.

У півфіналі V Всеукраїнського Чемпіонату з колористики «ESTELCOLOR» було представлено 400 робіт учнів з навчальних закладів України перукарського напрямку. У фінал конкурсу вийшли три учениці ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф. Короленка», а саме Тетяна Циндергоз, Тетяна Муха та Діана Рачинська. Підготували учнів викладач О. Ю. Скрябіна, майстри виробничого навчання Першута М.Г. та Пічкур Т.С.
За результатами компетентного журі у фіналі V Всеукраїнського Чемпіонату з колористики «ESTELCOLOR 2016» учениця Діана Рачинська виборола друге місце і отримала диплом, Кубок «Кришталевий Янгол» та цінні подарунки від компанії ESTEL. Учениці Тетяна Циндергоз та Тетяна Муха нагороджені дипломами фіналістів Чемпіонату.
Фото Прес-служба міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *