Переможцем Міжнародного турніру став боксер із Умані

Євгеній Овсянніков (на фото зліва) став переможцем Міжнародного турніру класу ”A” серед чоловіків на призи М. Мангера в м. Херсон.

Повідомляє1 “Черкаський спорт”. 

Із 11 до 15 липня вже традиційно Херсон проводив цей потужний турнір. Цього року участь у змаганнях приїхали взяти боксери з Ізраїлю, Румунії, Болгарії, Білорусі, Молдови, Грузії, Казахстану, Угорщини, Камеруну та України, усього близько 60-ти боксерів.

Умань у цих змаганнях представляли Смирнов Андрій (64 кг) та Овсянніков Євгеній (49кг). На жаль, у першому ж чвертьфінальному бою, хоч і в рівному,  зазнав поразки  наш Смирнов Андрій. Суперником його був другий номер збірної Казахстан Бекбауов Дуат. Ну, а “Прянік”, маючи у вазі всього три боксери, у півфіналі без зайвих труднощів розібрався з призером чемпіонату Європи, учасником чемпіонату світу серед молоді з Білорусі Кармільчіком Євгеном. І вже у фіналі Женю чекав боксер з Камеруну Сімпліс Фотсала, у якого, до речі є ліцензія на цьогорічні Олімпійські ігри в Ріо.

Рівень камерунця дуже високий, адже як ми всі бачимо ліцензію на Олімпіаду здобути дуже важко. У камерунця вона є і фаворитом на фінальний бій був, звичайно ж, африканець. Та ми з нову переконались в тому, що таланту нашого Жені немає меж. В прекрасному стилі “Прянік” виграв і у фіналі, ставши переможцем престижного турніру Мангера.

Фото http://cherkassy-sport.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *