Переселенцям на Черкащині нададуть безкоштовну правову допомогу

ГО “Вінницька правозахисна група” забезпечує надання послуг у сфері права, а саме безоплатної юридичної підтримки внутрішньо переміщених осіб у проекті Датської ради в справах біженців (ДРБ) “Соціально-правовий захист, життєзабезпечення та екстрена підтримка постраждалих від конфлікту груп населення південного сходу України” у Вінницькій, Черкаській та Хмельницькій областях.

Повідомляє “ІнфоМІСТ”.

Проект діє за підтримки Датської Ради у справах біженців згідно з угодою № 54  між Датською радою у справах  біженців та Вінницькою правозахисною групою від 23.05.2016 року.

У рамках цієї роботи надаватимуть безоплатну правову допомогу внутрішньо переміщеним особам, зокрема:

  1. Індивідуальні юридичні поради зі спеціальних юридичних питань, що впливають на ВПО.
  2. Надання адміністративної підтримки з метою надання можливості отримати доступ до державних та недержавних переваг та послуг. Приклади адміністративної підтримки включають підтримку у реєстрації бізнесу, підтримку у заповненні орендних та інших договірних документів, що допомагають ВПО отримати доступ до відповідних форм та процедур.
  3. Надання підтримки у отриманні цивільних документів (тобто, свідоцтв про народження, шлюб та смерть), внутрішнього паспорту та інших документів, пов’язаних із захистом та довгостроковими рішеннями по ВПО.
  4. Будуть встановлюватись супутникові офіси на один день у віддалених районах області. Надання послуг також включають у себе послуги через телефонні лінії, радіопрограми, скайпконференції, колонки в газетах та друковані матеріали. Та інше.

Фото vn.depo.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *