Перший і єдиний в Черкасах буккросинг-клуб святкує 5 років (АНОНС)

Буккросинг-клуб «Freebook» ЧНУ ім. Б. Хмельницького запрошує друзів відсвяткувати свій перший  ювілей – 5 років, повідомляють активісти буккросинг-клубу FREEBOK.

12084191_1528540060798342_1171197744_n

8 грудня ми чекаємо гостей о 13.00 год. в конференц-залі НК №1, де відбудеться круглий стіл на тему: «Черкаси – територія читання».  Команда «Freebook» представить оновлену концепцію клубу, презентує відеоблог та промо-ролик. Переможці «Фотосушки» отримають призи, а всі присутні візьмуть участь у святковій лотереї.

О 18.00 «Freebook» влаштовує в студентському кафе літературні розваги для всіх гостей свята.

У програмі:

літературна гадалка Наталка

виступи студентських бардів

сюрпризи від художників

оригінальні конкурси

смаколики від студентського кафе

ДОВІДКА

Буккросинг – це модне, молодіжне, інтелектуальне явище сучасного світу, яке суттєво відрізняється від інших, як-от: футквесту, автоквесту, флешмобу, фаршингу, пік-апу. Цей рух привернув нашу увагу, насамперед, тому, що пов’язаний з книгою. Крім того, буккросерами, як справжніми читачами,  рухає не тільки мисливський інстинкт відпускати свої й ловити інші, відпущені книги, а й  шляхетне бажання поділитися прочитаною книгою з ближнім. Тому логічно, що саме в середовищі майбутніх видавців при кафедрі видавничої справи, редагування й теорії інформації започаткувано неформальний студентський книжковий клуб «Freebоok». Ми відпускаємо улюблені книги на безпечні полички, обладнані в аудиторіях, приміщеннях наших партнерів. За час існування нашого клубу з 2010 року проект «Freebоok» презентовано на всеукраїнському рівні.  Ми взяли участь у  Всеукраїнському проекті «Мандри книги», мета якого популяризувати читання серед молоді.  З площі Ринок у Львові книга Алєкса Конічіви «П’ятеро в ліфті, не рахуючи музи» вирушила в мандри Україною. Її передавали з міста у місто (всі обласні центри + Севастополь) учасники всеукраїнського буккросингу. У кожному місті проводилися відкриті читання на центральних площах та фото-сесія з книгою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *