Перший бахіломат встановили в Черкасах в приміщенні міської дитячої лікарні (ФОТО)

Перший бахіломат встановили в приміщенні міської дитячої лікарні в Черкасах, що на вулиці Олени Теліги. Автомат допоможе забезпечити не тільки дотримання санітарно-епідеміологічного режиму, а й зручність для відвідувачів, інформує прес-служба Черкаської міськради.

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник, наказ про це був виданий їхнім структурним підрозділом у квітні.

“У сучасному європейському стилі життя ми повинні бути свідомі того, що в закладах охорони здоров’я необхідно підтримувати санітарно-епідеміологічний режим. Особливо в осінньо-весняний періоди, коли на дворі багато бруду й все це “чіпляється” на взуття, – говорить він. – Через це було доручення закладам вивчити питання встановлення бахіломатів двома шляхами: або купити в свою власність, або здати площу в оренду власникам таких автоматів”.

За його словами, нині вивчають пропозиції Перша міська лікарня, Друга міська лікарня та пологовий будинок.

“Наша позиція однозначна – всі стаціонарні заклади повинні мати апарати, які забезпечують пацієнтів незалежно від пори року та від часу доби тим захистом взуття, в якому вони можуть пройти в палату до своїх рідних та близьких, – зауважив Олег Стадник. – Саме з таких деталей і складається загальне враження про систему охорони здоров’я. Про рівень медицини свідчить не лише рівень діагностичної бази, а й рівень дотичних послуг”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *