молоді дизайнери в Черкасах

Перший дизайн-хакатон пройшов у Черкасах

На першому дизайн-хакатоні “Вивіска lab” за півтори доби молоді дизайнери напрацювали 18 альтернативних проектів оформлення вивісок, вітрин та фасадів для різних будівель в Черкасах.

Захід відбувся на території Черкаського державного бізнес-коледжу. Протягом 28 годин команди молодих черкаських дизайнерів розробляли власне бачення того, як мають виглядати будівлі нашого міста, орієнтуючись на світові стандарти та норми, – інформує Черкаський ІТ Кластер.

Загальний настрій та контекст роботи на початку хакатону задали два спікери – Василь Гошовський, дизайнер з Івано-Франківська, який керує громадським проектом “Вивіски” і має досвід розробки правил єдиного візуального стилю міста; та Олексій Сальніков, дизайнер з Черкас, один з організаторів хакатону.

Команди з 2-3 осіб на власний розсуд обирали об’єкти в Черкасах, з якими хотіли б працювати і втілювати своє бачення у супроводі менторів – професійних дизайнерів-практиків.

В результаті безперервної 24-годинної роботи 33 учасники хакатону презентували 18 альтернативних проектів для різних локацій у місті. Журі відзначило 3 команди, що перемогли у хакатоні, але розрив у балах вимірювався у десятих та сотих, тому значно більше команд показало дійсно вартісні ідеї та високий рівень їхнього втілення.

Усі напрацювання учасників будуть максимально популяризовані в соцмережах, ЗМІ, в бізнес-середовищі та серед мешканців міста. Найшвидше побачити результати дизайн-хакатону можна буде на Фейсбук-стоірнці “Вивіска lab”.

Організаторами проекту «Вивіска Lab» стали ГО “Промолодь”, Masters Academy та Черкаський бізнес-коледж.

Джерело: dr.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *