Перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Тарас Висоцький очолить аграрний напрямок Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства.

Перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Тарас Висоцький очолить аграрний напрямок Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства.

Про це у фейсбуці написав міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов, пише Ліга.Бізнес.

33-річний Тарас Висоцький родом з Рівненської області. Він закінчив Національний університет магістра за фахом «Менеджер-економіст зовнішньо-економічної діяльності» і «Адміністративний менеджмент». Магістр наук Університету ім. Гумбольдта в Берліні, Німеччина.

Почав кар’єру менеджером компанії Здолбуновветпостач в Рівненській області. Також має досвід роботи в міжнародному відділі НУБіП, де працював спеціалістом в 2007-2008 роках.

У 2010 році приєднався до Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) як експерт аграрних ринків. У 2013-му став експертом аграрних ринків компанії «Ніка проджект партнерс» в Києві. У 2015 році очолив УКАБ, а в березні 2019 був призначений на посаду першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Досягнення

В агросекторі Висоцького добре знають як досвідченого лобіста і парламентера.

Він – учасник багатьох торгових переговорних місій по просуванню українського експорту.

Гроші

Згідно з декларацією, оприлюдненою НАЗК 2 вересня 2019 року, Висоцький володіє двома квартирами в Глевасі Київської області (76,2 та 37,2 кв. м). Також у його власності – житловий будинок в с. Кунин Рівненської області площею 128,7 кв. м. Там же Висоцькому належить п’ять земельних ділянок загальною площею 1,5 га.

У 2017 році майбутній заступник міністра придбав автомобіль Ford Mondeo за 811 000 грн.

Висоцький задекларував 674 400 зарплати, 11 278 грн страхових виплат і дохід від продажу рухомого майна в сумі 216 000 грн. Крім того, він позначив в декларації додаткове джерело доходів – 10 900 грн Висоцький отримав від компанії «Хорш Україна».

Також Висоцький задекларував $ 16 000 і 9 000 євро на рахунках в банках і $ 24 000, які він позичив третім особам.

Що буде робити

У своєму пості Висоцький навів план дій на посаді. Ось що він планує:

– завершити більш ніж десятирічну земельну реформу, запустивши ринок земель сільськогосподарського призначення;

– очистити аграрний сектор від збиткових, неефективних підприємств, передавши їх на приватизацію;

– побороти корупцію в сфері державного регулювання і контролю, ліквідувавши і / або оцифрованих відповідні процедури;

– підвищити доходи зайнятих в АПК шляхом лібералізації ринку праці та підвищення кваліфікації працівників;

– підтримати децентралізацію, розвиток сільських територій та підвищення добробуту сільських жителів шляхом детінізації діяльності в аграрному секторі та підтримки малих виробників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *