Перспективна робота для уманських студентів

Престижна робота з високою зарплатою Україні. Група компаній «Дикун» познайомила студентів агротехнічного коледжу з перспективою роботи у сфері агробізнесу, який дозволяє отримувати євовейські зарплати не виїжджаючи з України.

Інформує “Вечірня Умань”.

Розвіювали міф про агросектор працівники групи компаній «Дикун», які ще 5 років тому були студентами, а вже сьогодні, – керівники проектів та відділів.

-Жінка, що доїть корову або чоловік, що вилами підкидає корм тварині, давно в минулому. Агробізнес сьогодні – це надсучасна техніка, автоматичні системи управління та якість продукту. На сьогодні,ми перші у світі по експорту соняха, у трійці лідерів по експорту ячменю, меду та інших продуктів, саме це вкотре доводить, що в українського агробізнесу є майбутнє, – розповідає Валерія Пекін аналітик компанії «Fenix Agro».

Уманським студентам також розповіли про систему роботи компанії, познайомили з основними проектами і відділами та повели екскурсію просторим офісом.

– Приємно вразило те, що попри кризу аграрний бізнес розвивається та вдосконалюється, – ділиться враженнями Владислав Устенко, студент 3 курсу. – Справжнім відкриттям для мене стало те, що на українські технології вирощування зерна та утримання тварин рівняється світ, раніше я думав, що лише ми вчимося у Європи.

Фото http://vch-uman.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *