“Pianoбой” таки приїздить до Черкас (АНОНС)

20 грудня на сцені ПК “Дружба народів” Дмитро Шуров і його музична команда зіграє пісні з останньої роботи “Take Off”, а також композиції з інших альбомів.

До платівки “Take Off” увійшло 9 треків. Про сам альбом на офіційному сайті гурту написано таке: “Take Off (з англ. «зліт», «відрив») — це стан, коли людина, птах або літак концентрує свої найкращі якості, щоб подолати сили, які тримають його на землі. Потрібно багато чого перебороти, щоб відірватися від землі і не завжди це вдається. Але без відриву не буває польоту. А без польоту життя не має сенсу. Альбом присвячується всім, хто жадає злетів і не боїться падінь”.

Приємним сюрпризом на концерті буде живе виконання нового синглу гурту “Неиспраимый”.

Черкаси потрапили у третю хвилю всеукраїнського туру “Pianoбой”, до якої ще входить 18 міст. Нагадаємо, що вперше музиканти виступили на черкаській сцені минулого року на заході перед грою молодіжної збірної України, яку транслювали на Центральному міському стадіоні.

Концерт відбудеться 20 грудня у ПК “Дружба народів”, початок о 19-00. Залишились квитки від 210 до 330 грн. Усі, хто має квитки на концерт 11-го листопада, зможуть без проблем потрапити за ними на цей захід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *