Під час арт-фестивалю “Гайда” чотири відомі лектори поділяться з черкащанами своїми знаннями

28 січня у приміщенні кінопалацу «Салют» у Черкасах відбудеться захід всеукраїнського масштабу – арт-фестиваль «Гайда».

Повідомляє “Про Все”.

Для містян, мандрівників і гостей з усієї країни організатори підготували виступи музичних гуртів, спілкування з лекторами та письменниками, виставку робіт відомих черкаських фотографів, ярмарок їжі та хенд-мейду, фотозону тощо.

Водночас, як відпочивати з розумом, черкащанам  допоможуть з’ясувати чотири відомих лектори.

Першим лектором буде український тележурналіст, актор, сценарист та музикант, Роман Вінтонів, більш відомий як Майкл Щур. Поговорити з жартами про серйозні речі – це саме про нього. Відпочити з розумом – це про відвідини його лекцій. До Черкас Роман Вінтонів завітає з унікальною лекцією про техніку безпеки в соцмережах.

Другим лектором буде черкаський журналіст та теле/радіоведучий, відомий провокатор, що нині працює на «Новому каналі», до того ж випускник ЧНУ ім. Б. Хмельницького, Валентин Чернявський. Ви матимете змогу послухати унікальну лекцію, засновану на власному професійному досвіді Валентина, а також розповідь про користь та шкоду провокацій, техніку проведення прихованої зйомки.

Третім лектором та єдиною жінкою у чоловічій компанії буде громадська активістка, член Громадської ради при ОДА, координатор коаліції в КМГО «Молода Черкащина» Вікторія Феофілова. Найголовнішим напрямом її діяльності є робота з молоддю, а також робота по досягненню ґендерної рівності, розвитку толерантності та боротьба з дискримінацією в усіх її проявах, питаннях Євроінтеграції, впровадження європейських стандартів та європейської ідеології. Розмова з цією жінкою точно не буде для вас зайвою.

Четвертий лектор – Олександр Ірванець – письменник, перекладач. Його знають і люблять в Україні та далеко за її межами. Його твори перекладалися англійською, німецькою, французькою, шведською, польською, чеською, білоруською, російською, італійською, хорватською мовами. Він є автором понад двох десятків книг та численних публікацій у часописах і альманахах Європи й Америки, лауреатом та стипендіатом багатьох премій.

Зазначимо, вхід на арт-фестиваль «Гайда» для учасників бойових дій буде вільний.

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *