Під час візиту до Черкас Олександра Кужель оцінила високий рівень роботи нашого «Інституту здоров’я рослин»

20 лютого народний депутат Олександра Кужель відвідала черкаські потужності провідного українського виробника засобів захисту рослин і мікродобрив – компанії «UKRAVIT». Разом із міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком вона оглянула унікальний R&D центр для досліджень та впроваджень інновацій «Інститут здоров’я  рослин», який компанія відкрила в минулому році.

Нардеп особливо зацікавилася дослідженнями води та ґрунтів, які вчені Інституту проводять для аграріїв із різних регіонів України. Адже зважаючи інтенсивний розвиток АПК та його вплив на довкілля, відзначила вона, такі дослідження мають стати неодмінною складовою технології вирощування будь-яких культур.  

«Я бачу, що «UKRAVIT» – це підприємство зовсім іншого, суперсучасного рівня – від обладнання та технологій до контролю якості кожного етапу виробничого процесу, – підсумувала пані Олександра. – І дуже приємно бачити, що в Україні, попри різноманітні складнощі, які сьогодні переживає бізнес, все ж з’являються компанії, що розвиваються і  стають флагманами не лише своїх галузей, а й економіки нашої країни загалом».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *