Підопічним інтернатних закладів Черкащини поліпшили умови перебування

Це стало можливим завдяки співпраці з міжнародними благодійними організаціями. Аби максимально покращити якість надання соціальних послуг, Департамент соціального захисту населення Черкаської ОДА вже кілька років поспіль залучає грантові кошти.

Інформує Черкаська ОДА,

Зараз налагоджена тісна співпраця з трьома потужними організаціями, повідомляють у Департаменті, – Фондом родини Нечитайло, Фондом Східна Європа та Турецьким агентством зі співробітництва та координації. Грантові кошти спрямовують виключно на ремонт приміщень інтернатів та терцентрів, придбання нових меблів та необхідної побутової техніки.

Із благодійною організацією «Фонд родини Нечитайло» Департамент працює з минулого року, і завдяки цій співпраці вже надано допомогу відділенню соціально-побутової адаптації Канівського територіального центру: придбали меблі, офісну та побутову техніку на суму 120 тисяч гривень. У Звенигородський будинок-інтернат для інвалідів та престарілих завезли сучасне професійне обладнання для харчоблоку загальною сумою майже 250 тисяч гривень та придбали професійні пральні машини на суму 380 тисяч гривень.???????????????????????????????

Не менш активна взаємодія соціальних установ області і з Фондом Східна Європа. Цього року за сприяння благодійної організації в нашій області розпочали свою роботу три Центри соціальної активності для літніх людей. У стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування Канівського району в селі Степанці реалізовано проект створення Центру активного довголіття  з бюджетом 223 тисячі гривень, що дало змогу провести ремонтні роботи та обладнати кабінет лікувальної фізкультури й кімнату дозвілля. У територіальному центрі соціальної допомоги Придніпровського району облаштовано соляну кімнату для проведення процедур галотерапії та тренажерний зал (вартість проекту 283 тисячі гривень). За участю Фонду також запрацював Центр активного довголіття для людей похилого віку на базі управління соціального захисту Уманського міськвиконкому, до складу якого входить комп’ютерний клас, шахово-шашковий клуб, фотосправа та гурток народного співу й хореографії. Вартість проекту становить 250 тисяч гривень.

Також цього річ розпочато реалізацію двох проектів за участю Турецького агентства зі співробітництва та координації (ТІКА) при Раді Міністрів Турецької Республіки, а саме – ремонт харчоблоку та придбання медичного обладнання для реабілітаційного відділення КЗ «Черкаський геріатричний пансіонат Черкаської обласної ради» та проведення капітального ремонту харчоблоку стаціонарного відділення Тальнівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

У цілому ж цьогоріч на реалізацію проектів соціального спрямування залучено близько 7 мільйонів гривень.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *