Підприємства сільського, лісового та рибного господарства Черкщини отримали найбільшу частку інвестицій у 2018 році

Головне управління статистики в Черкаській області повідомляє, що у І кварталі 2018р. підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 1736,5 млн.грн капітальних інвестицій, що становить 1,9% загальнодержавних вкладень. У розрахунку на одну особу освоєно 1420,9 грн капітальних інвестицій.

Найвагомішу частку капітальних інвестицій (98,1% загального обсягу) спрямовано в матеріальні активи, з яких витрати у машини, обладнання, інвентар та транспортні засоби становили 68,0% усіх інвестицій, у будівлі та споруди – 24,8%. У житлове будівництво інвестовано 133,5 млн.грн (7,7% від загального обсягу).

Основним джерелом фінансування інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 82,3% загального обсягу. Частка залучених і запозичених коштів, зокрема кредитів банків та інших позик, становила 10,5%. За рахунок коштів державного та місцевих бюджетів освоєно 2,0% капітальних інвестицій, населенням на будівництво житла інвестовано 3,6%.

Найбільш активно освоювались капітальні інвестиції підприємствами м.Черкаси, де використано 493,1 млн.грн, або 28,4% усіх інвестицій області.

Серед видів діяльності найбільшу частку (43,5%) усіх капітальних інвестицій було освоєно підприємствами сільського, лісового та рибного господарства. Підприємствами промисловості вкладено 22,1% загальнообласного обсягу капітальних інвестицій.

Фото Цензор.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *