Підприємці Черкащини шукають ринки збуту в Індії

25 вересня 2017 року в місті Києві відбулась робоча зустріч Олександра Турченяка, голови Регіональної ради підприємців в Черкаській області та Анатолія Яріша, голови Черкаської районної державної адміністрації з Надзвичайним і Повноважним  Послом Індії в Україні паном Манодж Кумар Бхарті, пише “Вичерпно“.

Регіональна рада підприємців активно працює в напрямку поглиблення міжнародної економічної співпраці, пошуку нових ринків збуту та можливостей для реалізації нових бізнес проектів на Черкащині. Фактично цязустріч є продовженням участі членів Регіональної ради підприємців Черкаської області у заходах Посольства Індії в Україні та робочого візиту Посла Індії на Черкащину.

Під час зустрічі обговорювалися питання налагодження співпраці між представниками бізнесу України та Індії, зокрема, в галузі сільського господарства, промислового виробництва та охорони здоров’я.

Конструктивне обговорення цих напрямків надихає впевненістю на те, що найближчим часом спільно з Посольством Індії на території Черкаській області можуть бути проведені цікаві заходи економічного спрямування. Є надія, що проведена зустріч дасть початок реальним бізнес проектам та поглибленню економічної співпраці між представниками бізнесу Індії та України, зокрема, Черкащини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *