Підтримайте черкащанок, які страждають від насильства в сім’ї!

На сайті Черкаської міської ради створили  електронну петицію на захист жінок від насильства в сім’ї.

За інформацією сайту Черкаської міської ради.

«Черкаси – одне з небагатьох міст України, де досі не має повноцінного безпечного притулку для жінок, у якому можна було б отримати психологічну, юридичну та соціальну допомогу всім, хто має в цьому потребу.

На території черкаського обласного відділення всеукраїнської мережі ЛЖВ працює жіночий центр, який надає такі послуги жінкам та жінкам з дітьми, які постраждали від насильства. Центр має досвідчених фахівців, однак не може забезпечити потреби всіх жінок, які звертаються, через відсутність необхідного фінансування», – йдеться тексі петиції.

Вимогами петиції є:

  1. Створити цілодобову телефонну «гарячу лінію» в Черкасах, за якою можна буде отримати підтримку та консультацію;
  2. Виділити кошти на фінансування вже існуючого на базі черкаського обласного відділення всеукраїнської мережі ЛЖВ кризового жіночого центру для жінок з дітьми, які постраждали від насильства, та створити повноцінний центр тимчасового проживання та реабілітації цих жінок у місті Черкаси.

Для прийняття владою петиції та введення в дію вимог необхідно зібрати 250 підписів. Наразі вже долучилися 99 черкащан. До завершення прийняття підписів залишилось 20 днів. Не будьте байдужими, підтримайте петицію.

Фото http://legalaid.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *