Підтримайте черкаські дошкільні заклади

ДНЗ (ясла-садок) № 22 „Жайворонок”,  ДНЗ (ясла-садок) спеціального типу № 23 «Струмок»,  ДНЗ (дитячий садок) спеціального типу № 31 „Калинка”  беруть участь у Всеукраїнському огляді  досвіду роботи УО та ДНЗ із питань організації та розвитку дошкільної освіти, який проводить МОН України.

Про це повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Кожен із дошкільних закладів презентував свої унікальні розробки у невеличкому відеоролику.

Так, дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 22 „Жайворонок” розповів про організацію харчування дітей.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) спеціального типу № 23 «Струмок» відвідують діти, які потребують корекції фізичного розвитку і мають порушення опорно-рухового апарату. Про особливості роботи в цьому напрямку ділиться педколектив “Струмка”.

А дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) спеціального типу № 31 „Калинка” показав корекційно-розвиткову роботу з дітьми з тяжкими порушеннями мовлення, яка втілюється в життя через різноманітні форми та методи роботи.

Щоб проголосувати за роботу черкаських педагогів слід зайти на Освітній портал «Педагогічна преса»  та обрати учасника за відповідним номером ДНЗ №22 – 6631; ДНЗ №23 – 5878; ДНЗ №31– 19577.

 Усеукраїнський огляд досвіду роботи УО та ДНЗ з питань організації та розвитку дошкільної освіти

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України на 2016 рік, у період з 30 травня до 30 серпня в режимі он-лайн відбуватиметься Всеукраїнський огляд досвіду роботи управлінь освіти та дошкільних навчальних закладів з питань організації і розвитку дошкільної освіти. Мета огляду – виявлення і популяризація кращого досвіду роботи з питань внутрішньої та/або зовнішньої організації навчально-виховного процесу; застосування інноваційних освітніх технологій; харчування дітей у дошкільних навчальних закладах; різноманітності форм роботи з кадрами та батьківською громадськістю; управлінської діяльності. До участі у заході запрошуються дошкільні навчальні заклади (навчально-виховні комплекси) різних типів і форм власності, управління освіти, науково-методичні центри, методичні кабінети тощо. Учасники огляду подають відеозаписи досвіду роботи (до 5-ти хвилин) на платформу проведення заходу – Освітній портал «Педагогічна преса».

Фото www.myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *