Після візиту Фреймут у пологовий будинок Черкас головний лікар і досі на лікарняному

Головний лікар Черкаського міського пологового будинку «Центр матері та дитини» Володимир Зеленько після оголошеної йому догани від міського голови досі перебуває на лікарняному, пише Вичерпно.

Нагадаємо, після інспекції відомої телеведучої Ольги Фреймут пологового будинку, він отримав від неї табличку «Ганьба міста», а медична галузь «0» балів. Водночас колектив пологового будинку став на захист головного лікаря та репутації закладу.

Тоді  міський голова Черкас Анатолый Бондаренко зізнався, що у нього до головного лікаря є багато питань.

Наразі обов’язки головного лікаря виконує заступник головного лікаря з медичної частини бази №2 Світлана Кріт.

– Дійсно, після інспектування пологового будинку, міський голова дав розпорядження за недоліки в роботі оголосити догану, що і було зроблено. Ми підготували розпорядження і він його підписав, — підтвердив інформацію директор департаменту охорони здоров’я Олег Стадник.

На запитання ж, чи буде поставлено кадрове питання щодо пана Зеленька він відповів:

«Головний лікар на персональному контракті з міським головою. У нас всі головні лікарі закладів на контракті з міським головою. Контракт може бути достроково розірваний, якщо є на те підстави. Умови розірвання чітко виписані в самому контракті. По закінченню дії контракту він може бути не пролонгований (не продовжений) і тоді автоматично трудові відносини припиняються. А якщо контракт буду продовжений, то не менше ніж на три роки. Щоб не було отаких ситуацій, що продовжив на півроку, потім ще на півроку і так далі».

Відзначимо, за інформацією Олега Стадника, у Володимира Зеленька контракт ще діятиме приблизно протягом року.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *