Похилі черкащани влаштували різдвяні купання у Дніпрі (відео)

Мінус 15 за вікном – саме час для купання у крижаній воді! У цьому переконані члени черкаського клубу довгожителів. Вони влаштували “різдвяні купання” у Дніпрі і закликали усіх долучатися. Кажуть, це додає сил, бадьорості та загартовує, повідомляє 5 канал.

Пенсіонер Олександр Толбатов моржує уже 18 років. Заради водних процедур прокидається щоранку о п’ятій годині: “Ходжу кожен день, не пропускаю. Займаюся своїм здоров’ям і допомагаю іншим”.

Загалом у “Клубі довголіття” – 300 учасників. Наймолодшому 60 років, найповажнішому – 85. Моржувальники запевняють, що завдяки зимовим водним процедурам почуваються набагато ліпше від більшості своїх ровесників.

“Кредо нашого клубу: ми вже давно поміняли з великим задоволенням капці і таблетки на ковзани, коктейлі та купання”, – розповіла інший учасник “Клубу довголіття” Любов Щербатюк.

Є у клубу і своя традиція – майже 20 років черкаські моржувальники влаштовують різдвяні запливи. Тож і нині, за температури мінус 16, півтора десятка пірнальників поспішають на водні процедури до Дніпра.

Фото http://www.5.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *