Польський фахівець провів тренінг для черкаських енергетиків

Унікальний семінар-тренінг для своїх працівників нещодавно провело ТОВ «Черкасиенергозбут». Мета – підвищення ефективності роботи фахівців товариства в умовах дії нової моделі ринку електричної енергії та загалом зміцнення конкурентоздатності компанії.

Семінар-тренінг присвячено таким темам як концепція роботи на форвардному ринку, ринку двосторонніх договорів, ринку на добу наперед і балансуючого ринку, та методів їхньої роботи, ціноутворення на ринках, продаж електроенергії трейдинговою компанією, використання профілів на балансуючому ринку для покупки і визначення цін постачальників універсальної послуги для клієнтів-фізичних осіб, тощо.

Консультантом-тренером з питань функціонування енергоринку України виступив Кшиштоф Рогульський – генеральний директор консалтингової компанії «Дорадзтво Господарче»(Польша), польський експерт з великим досвідом роботи з трансформації енергетичного сектору, лібералізації та дерегуляції ринку електроенергії, здійснення реформ на енергетичному ринку. У активі пана Рогульського запуск енергоринків у кількох європейських країнах, першою з яких була рідна Польща. Серед них Казахстан, Угорщина, Чехія, Словаччина, і, зрештою, Україна, де польський експерт консультував Міністерство енергетики та вугільної промисловості України у сенсі впровадження нової, європейської моделі ринку електричної енергії.

Як зауважують у прес-службі енергопостачальної компанії, Кшиштоф Рогульський не лише навчав працівників ТОВ «Черкасиенергозбут» правильно та оперативно діяти в умовах нового ринку, але й погодився і у подальшому бути консультантом товариства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *