Полісмени винесли “вирок” міській владі за утримання вулиць Черкас

Протягом жовтня цього року патрульна поліція оглянула вулиці міста щодо стану та підготовки їх до зимового періоду. Про це 14 листопада на прес-конференції повідомив т. в. о. начальника УПП у м. Черкаси Олександр Кокоба.

Про це інформує “vikka.ua“.

За результатами огляду було складено 12 актів із зазначенням виявлених недоліків. Однак і похвалити діяльність міських владців за утримання вулиць знайшлося за що.

“Як показав огляд, у місті значно поліпшився стан асфальтобетонного покриття вулиць міста. Упродовж будівельного сезону було ліквідовано близько 150 тис. кв. м ямковості, проведено реконструкцію ділянок вулиць Благовісної та Чорновола. Крім того, розпочато роботи з ремонту бульвару Шевченка, вулиць Оборонної, Героїв Дніпра та Менделєєва”, – зазначив Олександр Кокоба.

“Дорожньої розмітки нанесено лише на протяжності 10 км – по вулиці Чорновола, Смілянській та центральній частині міста”, – додав він.

Також він повідомив, що для усунення недоліків, виявлених під час обстеження вулично-шляхових мереж, керівнику управління вуличної інфраструктури Черкаської міськради Сергію Отрешку було вручено 131 повістку. А за незадовільне утримання вулично-шляхової мережі, що призвело до пошкодження транспортних засобів, складено 16 адміністративних протоколів.

Фото http://vikka.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *