Поліцейські пересіли на велосипеди в Умані

Велопатрулі відновили роботу в Умані. У весняно-літній період у місцях з обмеженим рухом автотранспорту забезпеченням публічного порядку займатимуться мобільні велопатрулі, повідомляє “УНН-Центр“.

Такі заходи дають змогу працівникам поліції оперативно реагувати на повідомлення про порушення в місцях масового скупчення людей.

Як правило велопатрулі несуть службу в центральному сквері, Дендропарку “Софіївка” та в інших місцях де патрулювання автомобілем є неможливим.

Основною задачею працівників поліції на велосипедах, є недопущення проявів порушення публічного порядку та оперативне реагування на повідомлення про скоєне правопорушення, а також своєчасне надання допомоги відпочивальникам, що потрапили в біду.

Уманські велопатрулі були оснащені новітніми засобами отримання та передачі інформації. Сучасні гаджети, підключені до відомчих баз даних, а також до всесвітньої мережі інтернет, що допомагають працівникам поліції ідентифікувати правопорушника, своєчасно надати інформацію оперативному черговому, а також є помічником при спілкуванні з іноземцями.

На сьогодні в місті діє чотири мобільні патрулі на велосипедах, проте в майбутньому кількість таких нарядів планується збільшити.

Фото УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *