Поліція розпочала підготовку до щорічного паломництва хасидів до Умані

Забезпечення порядку під час щорічного паломництва хасидів до Умані з нагоди святкування Рош-Га-Шана – Нового року за Іудейським календарем –  розпочнеться із прибуттям паломників і триватиме  до повного завершення заходів, повідомляє прес-служба МВС України.

Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий на зустрічі з делегацією Держави Ізраїль на чолі з Послом.

За його словами, до процесу активно долучатимуться ізраїльські правоохоронці. Також до роботи на місця заходу залучатимуться патрульні поліцейські, групи тактико-оперативного реагування, кінологи та вибухотехніки.

Перший заступник голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін зазначив, що правоохоронці врахують досвід попередніх років.

“Як показує наш досвід, злочинні організації, що організовують провокації під час заходу, не антисемітські. Їх головне завдання – дискредитація української поліції. Всі спроби провокацій отримають жорстку реакцію”, – сказав він.

Заступник голови Нацполіції – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич повідомив, що підготовка до забезпечення порядку під час паломництва вже розпочалася.

Цього року святкування Рош-Га-Шана в Умані відбудуться на початку вересня.

Фото Вікка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *