Поліція закликає черкащан-власників зброї вчасно пройти перереєстрацію

З четвертого березня 2017 року поліція Черкаського відділу буде проводити в місті комплексне відпрацювання, одним з напрямків якого буде перевірка за місцем проживання власників зброї на предмет умов її зберігання.

Інформує “Вичерпно”.

Черкаський відділ поліції попереджає, що за порушення термінів перереєстрації передбачена адміністративна відповідальність згідно статей 192 КУпАП (Порушення громадянами строків перереєстрації вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік), 190 КУпАП (Порушення порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам, або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї), 191 КУпАП (Порушення правил зберігання, носіння, або перевезення зброї чи боєприпасів), 195-2 КУпАП (Порушення порядку придбання, зберігання, реєстрації або обліку газових пістолетів і револьверів та патронів до них) та 195-4 КУпАП (Порушення порядку виробництва, придбання, зберігання чи продажу електрошокових пристроїв і спеціальних засобів, що застосовується правоохоронними органами). На правопорушника накладається штраф, та вилучається зброя. За систематичні порушення громадського порядку, зловживання алкоголем, дозвіл на зброю анулюється в примусовому порядку.

Черкащани повинні проходити перереєстрацію мисливської нарізної зброї та пристроїв травматичної дії у відділі контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області за адресою: м. Черкаси, вул. Благовісна, 180, каб. № 2. А для того, щоб перереєструвати мисливську гладкоствольну, газову та холодну зброї, треба буде звернутися до Черкаського відділу поліції за адресою: м. Черкаси, вул. Пастерівська, 104, кабінет 104 та 105 (тел. 393-652).

Фото http://vycherpno.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *