“Помічником Святого Миколая може бути кожен із нас”, – Віталій Коваль

У День Святого Миколая до Черкаського навчально-реабілітаційного центру «Країна добра Черкаської обласної ради» завітали перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль та начальник управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський. Вихованці закладу влаштували тут справжнє свято «Яка радість, який Рай, іде Святий Миколай», повідомляють в управлінні освіти.

Про це повідомляє Черкаська ОДА.

14-112-17-1513-1Юні дарування разом зі своїми вчителями та вихователями співали пісні та декламували вірші у супроводі мови жестів. Не обійшлося й без святкових танців, ігор та конкурсів.

19-117-125-1Звертаючись до присутніх на святі, Віталій Володимирович побажав дітям здоров’я, успіхів у навчанні, а вчителям та вихователям подякував за кропітку наполегливу працю: «Хоч Свято Миколая відбувається лише раз на рік, проте кожного дня з вами є його помічники – ваші вчителі та вихователі, які мов ангели-охоронці піклуються про вас повсякчас. А взагалі допомогти Святому Миколаю у його добрій справі може кожен із нас».

221-130Гості завітали не з порожніми руками, привезли солодощі, спортивний інвентар та 7 нових комп’ютерів.

29-131-137На завершення святкування керівник навчального-реабілітаційного центру Ірина Зганяйко подякувала представникам обласної влади за постійну підтримку та сприяння розвитку навчального закладу, у якому наразі навчається 94 дитини з порушенням слуху, тяжкими системними мовленнєвими порушеннями у поєднанні з розумовою відсталістю, затримкою психічного розвитку.

4041-1Після заходу Віталій Коваль та Валерій Данилевський оглянули навчальний заклад, зокрема завершені ремонтні та оздоблювальні роботи, та поспілкувалися з його вихованцями.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *