Понад 100 курсантів та майже 50 студентів випустилися із ЧІПБ

Навчання звершили за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра та спеціаліста з присвоєнням першого спеціального звання середнього начальницького складу лейтенант служби цивільного захисту 110 курсантів (з них – 19 відмінників навчання), а також отримали дипломи про завершення навчання 46 студентів (із них з відзнакою – 15 осіб), повідомляє Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Серед студентів вперше завершили навчання за напрямом підготовки «Психологія» 26 бакалаврів.

На святкових заходах з нагоди випуску, що цього року розпочалися із відкриття біля центрального входу навчального закладу меморіальних дошок випускникам інституту, які загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України Олексію Панченку та Ігорю Бойку.

Після церемонії відкриття меморіальних дошок почесні гості, серед яких мати кавалера Почесної відзнаки Президента України  зірки «За мужність» Володимира Правика Наталія, та керівництво навчального закладу пройшли до плацу інституту.

Хвилюючим моментом для усіх присутніх став перший офіцерський вальс. Також порадували своїми музичними подарунками учасники художньої самодіяльності навчального закладу.

На завершення свята виконуючий обов’язки начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Олександр Тищенко привітав випускників із закінченням навчання та наголосив: «Дорогі вихованці! Ви отримуєте диплом фахівця пожежно-рятувальної справи та омріяні перші зірки на погонах, які віднині відкривають перед вами нові перспективи у професійному становленні. Вами зроблено вибір на користь однієї із героїчних та благородних професій. Бажаю вам міцного здоров’я і щоденного натхнення, невичерпного ентузіазму, витривалості і великої сили духу. Ми віримо у вас і запевняємо, що двері рідного навчального закладу будуть завжди відкриті перед вами».

Фото ЧІПБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *