Понад 2 млн українців на Донбасі отримають гуманітарну допомогу від ООН у 2018 році

План гуманітарного реагування 2018 року, на який планується витратити 187 млн доларів, охопить 2,3 млн українців на Донбасі, інформує “Укрінформ“.

– На четвертий рік конфлікту 4,4 мільйона українців зазнали його наслідків. 3,4 мільйона людей потребують гуманітарної допомоги. І той План гуманітарного реагування на 2018 рік, який ми запускаємо сьогодні, охопить 2,3 мільйона людей, які проживають як на підконтрольній, так і на непідконтрольній уряду України території. Більше ніж 200 тисяч людей проживають вздовж лінії розмежування і змушені жити з цим. … Сьогодні разом з нашими партнерами по наданню гуманітарної допомоги просимо світове співтовариство надати на наступний, 2018 рік 187 млн доларів, – повідомив гуманітарний координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер під час презентації Плану в понеділок.

Він уточнив, що на наступний рік і кількість людей, охоплених гуманітарною допомогою, і обсяг фінансування дещо зменшено порівняно з 2017 роком.

– На поточний рік було 218 млн дол., на наступний ми просимо 187 (мільйонів – ред.). І на це є дві причини. Перша – через обмеженість нашого фінансування. Друга причина – обмеженість доступу міжнародних гуманітарних організацій до “сірої” зони і непідконтрольних Україні  територій, – сказав Вокер.

Фото Еспресо.TV

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *