Понад 250 тисяч сімей Черкащини отримали субсидії

Про стан та проблемні питаня надання субсидій жителям Черкащини говорили сьогодні під час координаційної наради в обласній адміністрації.

Про це повідомляє “Вичерпно”.

“На сьогодні в регіоні отримувачами субсидій є понад 250 тисяч сімей. У порівнянні з попереднім опалювальним періодом їх кількість значно зросла”, — наголосив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. За його словами, нині відсоток по нарахуванню субсидій в області — 99%.

Директор департаменту соцзахисту населення Руслан Чикало зазначив, що в порівнянні з попереднім роком це на 136 тисяч родин більше.

1 млрд 952 млн гривень — така сума нарахувань субсидій на поточний період. Сума невиористаних субсидій — понад 1 млрд грн. Нині йде перерозрахунок на наступний період.

Найкраще з розрахунком субсидій населенню справилися міста Золотоноша, Канів та низка районів. Найнижчий відсоток — у Звенигородському, Уманському та Смілянському районах. Причиною цього є недостаттній кадровий потенціал.

Крім того, очільник департаменту закликав керівників районів детальніше розглядати окремі ситуації, які можуть скластися на місцях.

“Для прикладу, родина купила собі меншу квартиру. Це буде покупка більше ніж на 50 тисяч гривень. Однак кожен таий випадок треба розглядати оремо”, — сказав він.

До слова, безробітні області, що стоять на обліку в Центрі зайнятості, долучаються до процесу розрахунку субсидій, і їм це зараховують як громадсьі роботи. Про це розповів керівник обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

Таож мова йшла про призначення субсидій АТОвцям. Родина кожного бійця має право отримати субсидію, поки він не отримає посвідчення учасника АТО. Після цього він зможе користуватися системою житлових пільг для учасників бойових дій, яка буде для нього зручнішою.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *