Понад 27 тис студентів Черкащини навчається на денній формі

У Черкаській області на початок 2016/2017 навчального року у 16 вищих навчальних закладах області всіх рівнів акредитації (без студентів філій вищих навчальних закладів, які знаходяться за межами області) приступило до навчання 38,6 тис. студентів, це на 1,5% менше, ніж у попередньому навчальному році.У числі студентів 21 тис. жінок.

Про це “Економіка Сьогодення” дізналась від прес-служби ГУ статистики у Черкаській області.

Денній формі навчання віддали перевагу 27,4 тис. студентів або 71% від їх загальної чисельності, при цьому у ВНЗ I-II рівнів акредитації цей показник становить 89%, а у закладах III-IV рівнів – 66%, інші навчаються заочно та на вечірній формі навчання.

У вищі навчальні заклади I-II рівнів акредитації подали заяви 4,7 тис. абітурієнтів. Загальний конкурс склав 2,1 особи на одне місце. У вищі навчальні заклади III-IV рівнів акредитації подали заяви 30,6 тис. абітурієнтів. Загальний конкурс склав 5,3 особи.

Найбільша чисельність студентів ВНЗ області навчаються у місті Умань – 19,3 тис. (50%) та місті Черкаси 18,8 тис. (49%). У ВНЗ різних рівнів акредитації навчається 716 студентів із числа іноземних громадян.

Фото http://www.siogodennya.org.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *