Понад 30 випускників поважного віку закінчили університет на Смілянщині

З Університету III віку “Осіннє золото”, що у селі Балаклея Смілянського району, сьогодні випустилися люди похилого віку, інформує “УНН-Центр“.

В актовій залі навчального закладу зібралось 32 літніх студентів-випускників, вбраних в національний одяг. На свято також завітали представники районної влади та депутат Черкаської обласної ради Ігор Нестеренко.

Сертифікати про закінчення курсу “Краса і здоров’я” випускникам вручила директор університету, голова територіального центру соціального обслуговування Г.Кравченко. Вона привітала літніх студентів і зазначила, що університет третього віку дає чудову можливість таким людям, як вони, вести активний спосіб життя. Опісля церемонії нагородження відбувся святковий концерт.

– Університет третьго віку дає нам третє дихання. Він створює всі умови для того, щоб ми на схилі віку були поміченими і корисними. Адже дуже важко, коли людина йде на пенсію, залишатися самому в хаті. Під час навчання ми спілкуємося, ділимося різними новинами, рецептами, обговорюємо своє здоров’я. Тут дійсно дуже комфортно. Бажаю всім перейти на інші курси і успішно завершити навчання, – сказала одна з випускниць.

Тепер же випускники продовжать навчання за наступним, четвертим, курсом – “Вивчення комп’ютерної грамоти”. Варто зазначити, що якраз літні студенти попрохали присутніх на святі депутатів допомогти придбати для їхнього університету комп’ютер, аби вони могли опановувати новітні технології.

Фото УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *