Понад 40 безробітних Золотоніщини шукали роботу на ярмарках вакансій

У Золотоніській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості, на замовлення роботодавців днями відбулося два міні-ярмарки вакансій, оскільки це найоперативніший метод задоволення потреби у підборі працівників на вільні робочі місця. У заходах взяли участь 42 безробітних. Інформує “Діловий Регіон”

UkrainianEnglishRussian

Адміністративний директор «Золотоніський ЛГЗ «Златогор» Сергій Давидков розповів, що підприємству терміново потрібні укладальники-пакувальники, вантажники та водії навантажувачів для роботи в цехах розливу та готової продукції.

За словами роботодавця, найближчим часом планується підвищення заробітної плати, буде організовано довіз до місця роботи з віддалених населених пунктів, а харчування робітників проходитиме в новій затишній їдальні.

У свою чергу, начальниця відділу кадрів ПрАТ «ФРАУ МАРТА» Валентина Солоневич повідомила, що підприємство спеціалізується на переробленні, консервуванні та заморозці продуктів і запропонувала пошукачам роботи отримати додатковий дохід шляхом їх участі у роботах тимчасового характеру.

«Потреба у працівниках виникла в зв’язку із збільшенням об’єму виробництва. Підприємство функціонує у місті Черкаси, але ми готові відкрити маршрути для підвозу працівників з інших районів області», – наголосила Валентина Солоневич.

Багато безробітних зацікавились пропозиціями роботодавців та узгодили подальшу зустріч на території підприємства.

(с) Діловий Регіон: http://dr.ck.ua/ponad-40-bezrobitnyh-zolotonishchyny-shukaly-robotu-na-yarmarkah-vakansiy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *