Понад 5 млн грн отримали бюджети Черкащини від обласного Держгеокадастру

Спеціалісти територіальних органів Держгеокадастру Черкаської області 2016 року надали населенню 186 588 адміністративних послуг. Із них 75 620 було надано платно, за що бюджети різних рівнів отримали 5 млн 115 тис. грн, передає УНН-Центр із посиланням на прес-службу відомства. 

Найбільше коштів, майже 4,7 млн грн, надійшло до бюджетів за надання 69943 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку та 275,2 тис. грн. – за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, що допущено не з вини органу, що здійснює ведення кадастру.

Безкоштовно землевпорядники Черкащини надали 110 968 адмінпослуг, або 59,5%. Серед них найбільш затребуваними залишаються державна реєстрація земельної ділянки (35,5 тис.) і надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями (29,4 тис.). Також видано понад 16 тис. витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Фото http://region.unn.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *