Порада дня

Голандські вчені розповіли, як треба правильно сидіти на дієті.

Вживання заборонених продуктів протягом одного дня на тиждень може допомогти людям, що сидять на дієті, більш ефективно скинути вагу і полегшити такий непростий період у житті, кажуть вчені з Університету Тілбург в Нідерландах.

Під час випробувань було встановлено, що люди, які раз на тиждень влаштовують собі «день неслухняності», більш здатні протистояти спокусі решту часу, мають вищий рівень самоконтролю і гарний настрій.

У ході дослідження експерти відстежували вагу, настрій і силу волі 36 чоловіків і жінок, які сиділи на дієті два тижні. Одна група учасників слідувала строгій дієті, споживаючи по 1500 калорій щодня, в той час як раціон іншої групи був обмежений до 1300 калорій на день за винятком неділі, коли учасники експерименту могли дозволити собі вживати різноманітні продукти на 2700 калорій.

Отримані дані показали, що люди, які допускали поблажки в дієті раз на тиждень, мали високий рівень самоконтролю, були щасливіші і більш мотивовані, ніж учасники першої групи. Більше того, ці учасники втратили стільки ж зайвої ваги, як і люди, які сиділи на строгій дієті.

Фото hochu.ua, текст healthvesti.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *