Послугами ЦЗ скористалися 85 тис. жителів Черкащини

З початку року послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися 85,5 тис. осіб. Це на 9 тис. осіб менше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомляють в обласному центрі зайнятості.

Про це інформує Черкаська ОДА.

Роботодавці регіону поінформували центри зайнятості області про наявність понад 32,9 тис. вакансій. Протягом січня-жовтня 2016 року на одне вільне робоче місце претендувало 2 безробітних.

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 30,6 тис. осіб, у тому числі 19,5 тис. безробітних, серед яких кожний п’ятий належав до соціально вразливих категорій населення (інваліди, внутрішньо переміщені особи, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в АТО тощо). До тимчасової зайнятості залучені 14,5 тис. осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Для допомоги у здобутті і вдосконаленні професійних знань, умінь та навичок організовувалось професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. Навчання здійснювалось під замовлення роботодавців або для самозайнятості людини, тобто провадження підприємницької діяльності. З початку року майже 7,3 тис. безробітних підвищували конкурентоспроможність на ринку праці.

Станом на 1 листопада 2016 року 11,9 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у жовтні 2016 року складав 1800 грн.

З початку 2016 року роботодавці повідомили державну службу зайнятості про заплановане масове вивільнення 6,8 тис. працівників, що на 27,2% менше, ніж торік у січні-жовтні.

Фото http://zolochiv.net/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *