Потік інвестицій до Черкащини стрімко зростає

За словами почесного голови правління ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» Олександра Турченяка,  сьогодні увага інвесторів Східної Європи прикута до регіонів України.

Про це інформує “Козацький сайт”.

“Інвестори, що раніше сумнівалися у стабільності української економіки і віддавали перевагу інвестуванню у російські підприємства, уже зрозуміли, що саме у Росії нині починається період нестабільності – відтак, наразі вони серйозно розглядають можливість зосередження саме на українському ринку, розташованому у центрі Європи, – констатував Олександр Турченяк. – За статистикою Міністерства економіки України, уже сьогодні потік інвестицій почав зростати – а наступного року їх очікується на рівні 4 мільярдів доларів. Інвестиційні  компанії (такі, як Dragon Capital)  заявляють, що розміри інвестицій перевищують прогнозований показник”.

На цьому фоні, украй сприятливому для притоку інвестицій у область, нашим головним завданням є збільшення довіри до нашої економіки, її громадян та бізнесу на рівні виконання договірних зобов’язань. Саме відкритість суб’єктів господарювання  та реформи в економіці країни, в тому числі в законодавстві щодо інвестиційної діяльності є одним із провідних факторів зростання зацікавленості до України з боку потенційних інвесторів. І саме тому, передовсім,  громадськість має взяти під пильний контроль виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів та реалізацію окремо взятих інвестиційних проектів.

Фото http://www.pro-cherkasy.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *