Повернувшись із зони АТО, черкащанин започаткував власну справу

Військовий відкрив у Драбові дитяче кафе.  Сергій Янко – житель Драбівського району – восени 2016 року повернувся із зони проведення антитерористичної операції. Незважаючи на пережите, чоловік не втратив бажання жити та бути потрібним суспільству, отже відразу розпочав шукати роботу.

Інформує “Zmi.ck.ua”.

Швидко працевлаштуватися за здобутими спеціальностями “штукатура” та “електрика-дизеліста комунікаційного вузла” Сергію не вдалося, тому він звернувся за допомогою до районного центру зайнятості. Фахівці запропонували безробітному відвідати ряд інформаційних тренінгів і семінарів, на яких чоловік дізнався про можливість розпочати власну справу. Тому вже невдовзі ініціативний чоловік твердо вирішив займатися підприємництвом та успішно захистив бізнес-план щодо відкриття дитячого кафе.

“Відкриття бізнесу – непростий крок, який потребує професійних знань, умінь та капіталовкладень. Але той, хто вирішив ризикнути, зазвичай отримує і роботу, і заробіток. Я не побоявся кардинально змінити своє життя та ризикнув і повернувся до мирного буття переможцем, господарем власної долі”, – стверджує Сергій.

На цей час Сергій Янко – підприємець-початківець, який нещодавно відкрив у Драбові дитяче кафе “Смайл” і почав втілювати свої професійні задуми в життя, налагоджує зв’язки з постачальниками, займається розробкою рекламної продукції, удосконалює асортимент меню та розширює коло відвідувачів закладу харчування.

“Спілкування з людьми завжди мені подобалося та надавало душевних сил і енергії. Тому і вибір моєї роботи передбачуваний – соціальна сфера. Розпочав я з найменшого але в планах отримати максимальний результат”, – ділиться враженнями молодий підприємець.

Фото http://zmi.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *