Працівники черкаського вишу розповіли про власні новорічні святкування

Новорічні свята завершуються, але незабутні враження залишаються надовго. Про подарунки, традиції відзначення новорічних та Різдвяних свят, про приємні несподіванки та відпочинок розповіли працівники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. 

Про це повідомляють у прес-службі черкаського вишу.

o7 BgSo53ZM

Завідувач кафедри екології та агробіології Олександр Спрягайло розповідає

– Під час новорічних свят ми обов’язково здійснюємо подорож Черкащиною, відвідуючи родичів, оскільки у цей час дуже важливо бути з рідними і близькими людьми. Особливо відповідально підходжу до вибору подарунків рідним, намагався підібрати потрібні та практичні речі, враховуючи смаки та вподобання тих, кому вони призначені. Особисто я і всі мої рідні сподіваюємоя, що в Україні настане мир, і ми спокійно та впевнено будуватимемо вільну, прогресивну, процвітаючу Україну, у якій кожна людина зможе реалізувати свої мрії.

 

 

33

– На Новий рік мені завжди хочеться втнути якусь дурницю та зарядити якомога більше людей позитивом і феєричним натхненням, — зазначила викладач кафедри видавничої справи та редагування, засновниця МГО «Книжковий маестро» Людмила Фіть. Разом із командою організації Людмила Володимирівна будує плани, як щоб дарувати черкащанам душевне тепло та розвивати місто. Громадська організація Magnum Opus нещодавно назвала Людмилу Фіть Людиною 2015 року за проведену роботу з популяризації сучасної української літератури в Черкасах.

 

 

 

22

– Кожного року 31 грудня ми з друзями вирушаємо “полювати” на подарунки. Щоразу це має бути нове місце, де раніше ми не бували. Ми можемо навіть помандрувати до іншого міста! Коли ми придбаємо бажані подарунки, кожен має подарувати їх незнайомцеві, який сподобався. Дарунки не обов’язково мають бути цінними, але обов’язково — незвичними й оригінальними. Така традиція створює святковий настрій і нам, і випадковим людям (серед яких часто діти). А ще — збагачує позитивними емоціями та дозволяє відчути новорічну магію — як у дитинстві…, — розповіла старший лаборант кафедри управління та соціально-політичних наук Севастяна Федоренко.

 

 

43

Заступник директора з навчальної роботи ННІ природничих наук, доцент кафедри екології та агробіології Володимир Конограй теж очікує, що у 2016 в Україні настане мир та спокій:

– На Новий Рік традиційно збираємося за родинним столом у батьків. Також дуже полюбляю у Новорічну ніч посидіти біля вогнища, адже, як відомо, вогонь з давнини вважається символом благополуччя, затишку і тепла. Вірю в те, що українська нація переможе все зло і розпочнеться нова сторінка історії нашого народу. Новий рік — це свято-рубіж, коли ми підбиваємо підсумки минулого та ставимо цілі на наступний рік. Нехай ці святкові дні подарують віру в себе, силу і наснагу для вагомих досягнень. Переконаний, що разом ми переборемо труднощі й проблеми. Вірьмо у свої сили, будьмо єдиними у найкращих прагненнях та сміливих діях — і прийдешній рік справдить наші сподівання!

Під час новорічних вихідних Володимир Анатолійович із родиною намагається відвідати всіх рідних, привітати похресників, принести Святу вечерю хрещеним батькам та відпочити на природі.

40

Побажала в новорічну ніч гармонії та злагоди в родині, миру на теренах нашої країни, щирості та позитиву від оточення, міцного здоров′я малечі, батькам, родині доцент кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Марина Захарченко:

– Найкращим подарунком вважаю подорож, адже, як писав Анатоль Франс, «подорожі вчать більше, ніж будь-що. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома.

Для рідних і друзів підготувала різноманітні милі серденьку дрібниці (прикраси-обереги, книги, релакс-розфарбовки).

 

Фото з сайту ЧНУ, dityinfo.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *