Працівник КП “Черкасиелектротранс” презентував свій проект транспортної реформи міста

Працівник КП “Черкасиелектротранс” Павло Мосійчук 23 лютого презентував у міській раді власне бачення розвитку та реформування системи громадських перевезень у Черкасах, інформує vikka.ua.

Серед найбільш очікуваних впроваджень розробник запропонував створення єдиного диспетчерського центру, впровадження електронного квитка, розподіл маршрутів на магістральні та районні, впровадження єдиного вигляду громадського транспорту тощо.

“Потрібно розробити комп’ютерну модель транспортної системи, щоб можна було забивати маршрут, бачити, куди людина їде і яким маршрутом їй потрібно користуватися,– розповідає Павло Мосійчук. – Також треба встановити GPS-контролери та налагодити систему так, щоб людина не витрачала багато часу на очікування транспорту”.

Для того, щоб транспорт працював злагоджено, розробник пропонує створити єдиний центр диспетчеризації та впровадити пересадочну систему руху.

“У межах однієї оплати проїзду людина зможе безліч разів пересаджуватися на інший транспорт. Це забезпечить скорочення кількості маршрутів та дозволить пасажиру швидше дістатися до пункту призначення”,– каже він.

А з електронним квитком автор проекту пропонує розібратися шляхом залучення інвестицій.

“Якщо провести відкритий конкурс, то система електронного квитка нам може дістатися зовсім безкоштовно”, – пояснює Павло Мосійчук.

Фото Олександр Рибалка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *