Правоохоронці затримали золотоніських браконьєрів

Патрулюючи прибережну зону Кременчуцького водосховища, неподалік орнітологічного заказника загальнодержавного значення «Липівський», біля села Кедина Гора Золотоніського району, правоохоронці водної патрульної поліції затримали трьох громадян, які займались незаконною вирубкою дерев в лісі.

Пише Олександр Позняков на сторінці Facebook.

Громадяни були затримали на «гарячому», під час здійснення процесу знесення зелених насаджень виду сосни та без наявності відповідних дозвільних документів. На місце події патрульними викликані спеціалісти Державної екологічної інспекції у Черкаській області та слідчо-оперативна група Золотоніського ВП ГУНП в Черкаської області. Також на місці виявлені засоби вчинення спилювання дерев та вантажний автомобіль марки «Камаз», повністю завантажений лісопродукцією.

Держінспекторами проведено заміри пеньків, результати будуть враховані у розрахунку розміру шкоди завданої довкіллю. Також, у порушників вилучили ліс кругляк, знаряддя вирубки та вантажний автомобіль. Вирішується питання щодо відкриття по даному факту кримінального провадження.

Державна екологічна інспекція дякує колегам — правоохоронцям за вчасну допомогу і попереджає «любителів» вчиняти браконьєрські дії про продовження постійного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території заказника загальнодержавного значення «Липівський» та біля його меж.

Фото https://www.facebook.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *