Президент нагородив оперну співачку з Черкащини званням “народного артиста України”

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про відзначення нагородами працівників державного підприємства “Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка”, пише vikka.ua.

За вагомий особистий внесок у розвиток українського музичного театрального мистецтва, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 150-річчя від дня заснування Національної опери України, Порошенко постановив присвоїти почесне звання “Народний артист України” солістці опери із Черкащини Людмилі Вікторівні Монастирській.

Людмила Вікторівна родом з Ірклієва. Вона – провідна українська оперна співачка, сопрано (spinto soprano), солістка Національної опери України, заслужена артистка України; лауреат Національної премії ім. Шевченка 2014 року за вокальні партії в оперних виставах. У 2015 році за розвиток зв’язків з Італією нагороджена державною нагородою Італійської Республіки – орденом “Зірки Італії”. Вона співає на найпрестижніших оперних сценах світу: “Ла Скала” в Мілані, Королівському театрі Ковент-Гарден у Лондоні, “Метрополітен-опера” у Нью-Йорку та інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *