Про найщасливіший день у житті розповіли черкащани

Найщасливіший день у житті кожної людини залежить від того, що означає для неї саме слово “щастя”. Для когось це можливість подорожувати, хтось бачить радість у дітях, а дехто просто любить готувати смачненькі страви – усе, як у пісні Олега Винника “Счастье бывает разное”.  Але про який найщасливіший день життя розповіли “Новій Добі” черкащани – читайте далі.

Черкащани розповіли про найщасливіший день у житті
Юрій ПОЛІЩУК, бізнес-тренер:
– Для мене щастя – робити інших людей щасливими. Тоді відчуваю себе наповненим, піднесеним і задоволеним життям. Ніколи не забуду день, коли провів перший тренінг, а потім чув щирі подяки від людей, яким удалося завдяки мої порадам змінити життя на краще.

 

Черкащани розповіли про найщасливіший день у житті
Анна ГРИГОРОВИЧ, письменниця:
– Щастя – благополуччя моєї сім’ї, адже рідні люди – то найважливіше. З ніжністю згадую наше весілля з чоловіком. Ще один із найяскравіших і найрадісніших моментів – це наро­дження дітей. Зараз сини дорослі: старшому – 19 років, молодшому – 18. Але ніколи не забуду ті особливі дні їхнього народження… Що б не відбувалося в житті, все повертається до сімейних цінностей, адже і кар’єра, і досягнення, і подорожі радують тільки тоді, коли в сім’ї все добре.

Черкащани розповіли про найщасливіший день у житті
Володимир РУЧКО, заслужений лікар України:
– Щастя – категорія нестала, воно щоразу інше, бо все залежить від обставин. Неймовірне щастя відчув, коли закінчив інститут і зробив першу операцію, коли народився старший син, потім – молодший, коли отримав квартиру, купив машину. А зараз для мене щастя полягає в спілкуванні з друзями, проживати кожен день наповну, радіти приємним дрібничкам. Щастя – просто жити.

Черкащани розповіли про найщасливіший день у житті
Ганна ЧЕПУРДА, завідувачка кафедри туризму й готельно-ресторанної справи ЧДТУ:
– Найщасливіший момент, коли купила собак і коня, обожнюю своїх чотирилапих. А ще дуже подобається подорожувати, власне з цим пов’язана й моя робота. І, звісно, щастя щодня дарують позитивні люди й спілкування з ними, сонце в небі, легкість на душі. Відчуваю себе щасливою і ділюся цим з іншими.

Черкащани розповіли про найщасливіший день у житті
Анатолій БОРОЗЕНЕЦЬ, головний лікар Черкаського обласного наркологічного диспансеру:
– Якщо подивитися з медичної точки зору, то щастя – це хімічний процес, коли в головному мозку відбувається виділення ендорфінів. Але кожна людина по-своєму стимулює ці процеси. Ось для мене щастя – в роботі, коли після наполегливої праці досягаєш своєї мети. Й, звісно, щастя – це сім’я, вона найважливіша в житті.

Черкащани розповіли про найщасливіший день у житті
Роман ТЕСЛЯ, приватний підприємець:
– Перший найщасливіший момент трапився 11 жовтня 2003 року, коли я одружився. Наступний – рівно через дев’ять років, коли 11 жовтня в нас народилася донечка. З її появою почав сприймати життя абсолютно по-іншому. Зараз моє щастя – жити для доньки.

Фото salutna23.kiev.ua, “Нова Доба”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *