Про стан цивільного захисту на Черкащині говорили в ОДА

Підсумки роботи територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області у 2016 році підбили сьогодні на розширеній нараді під головуванням заступника голови Черкаської ОДА, першого заступника голови регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Костянтина Омаргалієва.

Про це інформує Черкаська ОДА.

У вступному слові Костянтин Омаргалієв зазначив, що, враховуючи не звичайних умовах, в яких доводиться працювати, необхідно розуміти – питання цивільного захисту населення і територій є найактуальнішим питанням сьогодення.

“Основним чинником функціонування системи цивільного захисту повинні стати висока готовність керівного складу органів управління, сил та засобів територіальної підсистеми до дій за призначенням і їх ефективна робота в напрямку попередження загибелі людей та порушення функціонування об’єктів життєзабезпечення”, – наголосив Костянтин Сапартаєвич.

16487197_1262666510436654_3744542383159914015_oПід час обговорення порядку денного розглянули нагальні питання сьогодення та окреслено план роботи на рік. Крім того, проаналізували роботу підрозділів Управління ДСНС у Черкаській області, а також питання взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту населення та територій. Про основні напрямки діяльності управління ДСНС в області впродовж минулого року розповів тематичний фільм.

Підсумовуючи, начальник управління ДСНС у Черкаській області Віктор Гвоздь зорієнтував особовий склад на виконання комплексу заходів, спрямованих на реалізацію Стратегії реформування Державної служби з надзвичайних ситуацій в частині розвитку територіальних громад, створення на їх територій осередків безпеки, передачі їм та органам місцевого самоврядування частини функцій забезпечення пожежної та техногенної безпеки.

Заступник очільника області Костянтин Омаргалієв звернувся до присутніх із вимогою на кожному робочому місці враховуючи реалії сьогодення більш свідомо та відповідально поставитися до виконання основних завдань державної політики у сфері цивільного захисту.

“Ми повинні усвідомити, що ефективне функціонування територіальної підсистеми цивільного захисту є запорукою безпеки життєдіяльності населення та якісного і сприятливого техногенно-екологічного стану нашої області”, – підсумував Костянтин Омаргалієв.
16487180_1262667127103259_3999156996870654896_oТакож відповідно до розпоряджень голови обласної державної адміністрації, обласної ради та наказів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, заступник голови обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, обласний військовий комісар Євген Курбет, та начальник Управління ДСНС Віктор Гвоздь, виконали приємну місію – вручили почесні грамоти, відомчі відзнаки, подяки та чергові спеціальні звання кращим фахівцям у сфері цивільного захисту області.

Вшановуючи пам‘ять випускників навчального закладу, які загинули виконуючи професійний обов‘язок під час ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції та захищаючи територіальну цілісність нашої держави на Сході Країни, учасники наради поклали квіти до Меморіалу «Пам‘яті чорнобільців» та до меморіальних дошок Героям АТО Ігорю Бойку та Олексію Панченку.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *