Продавцям квітів навпроти черкаського ЦДЮТ виконком забороняє займатися торгівлею в цьому місці

Сьогодні на засіданні виконкому Черкаської міської ради виникло непорозуміння між членами виконкому та продавцями квітів. Підприємці просили дозвіл на торгівлю квітами протягом 3 днів (6-8 березня) на площі перед ЦДЮТ. Але більшість членів виконавчого комітету схиляються до того, що торгівлю на площі перед ЦДЮТ навіть на короткий час дозволяти не можна.

Члени виконкому запропонували продавцям квітів місце для торгівлі на площі перед драматичним театром, де розташовуються павільйони з квітами. Також було запропоноване місце на алеї бульвару Шевченка від вулиці Смілянської до вулиці Героїв Небесної Сотні.

Але люди відмовились від цих місць, пояснюючи це нерентабельністю та незручністю під’їзду. Продавці квітів наполягали на площі перед ЦДЮТ, адже «люди їх там знають і звикли, що вони саме там продають квіти».

– Ларьки біля пам’ятника Шевченка стоять вже більше року, і їм можна торгувати, а нам ні, — сказала одна з продавчинь.

– Виростить квітку із вересня до березня набагато легше, ніж 2-3 дні спробувати її продати. Ми завжди торгували там (на площі перед ЦДЮТ — ред.), люди знають, і 9 березня там вже й людини не було. Все чисто було. Був один рік, коли нас зігнали в інше місце — то був жах. З ранку до шостого вечора один букет продали. Це такий товар, що він 9-го не потрібний буде нікому. Не робіть нас банкротами. Ми вас дуже просимо дати дозвіл 3 дні поторгувати, — сказав підприємець Павло Іващенко.

Члени виконкому ні на які умовляння не пішли, адже вважали, що цим вони повернуть стихійну торгівлю, проти якої міська влада боролась 2 роки. Але люди говорять, що вони ж не трусами торгують, а квітами. При тому, що там хороша транспортна розв’язка, куди всі з’їжджаються задля покупок.

– До нас там люди звикли, — просять членів виконкому продавці.

За продавців виступив один член виконкому Сергій Амброс та «азовець» Дмитро Кухарчук:

– Або ви надасте їм дозвіл і будуть іти надходження у міський бюджет, або не надасте і вони торгуватимуть незаконно, — звернувся до членів виконкому Дмитро Кухарчук.

– Я б все-таки також пропонував підтримати підприємців. Нічого страшного в цьому тут немає, якщо вони поторгують три дні. Якщо там будуть люди пізніше, я думаю, здатні правоохоронні органи навести порядок, — сказав Сергій Амброс.

Врешті, члени виконкому відмовили підприємцям торгувати квітами біля ЦДЮТ та погодили на алеї бульвару Шевченка.

Фото Вичерпно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *